קמגרה – שאלות ותשובות

חשוב לציין שלא ניתן לקנות את התכשיר בבית מרקחת בישראל או בסופר פארם להבדיל ממדינות כמו תאילנד, סינגפור, הודו, ועוד..

שם התכשיר נמכר גם בבתי מרקחת ובסופר פארם למיניהם, אלא רק אצלנו באתר הרשמי והוותיק ביותר בתחום!

באתר הרשמי המחיר הזול ביותר למוצר המקורי !

להלן כתבה בטיים אאוט שפורסמה לפני כמה שנים אודות המוצר.

חשוב לבצע פתיחה של השקית במקום המיועד לכך, ולצרוך את כל תכולת השקית.

מומלץ ליטול את הקמגרה כ- 15 דקות טרם תחילת האקט המיני

חשוב להקפיד על קיבה ריקה בעת נטילת קמגרה

חשוב להיצמד למינון המותר בלבד על מה כדאי להקפיד על מנת למקסם את השפעת הקמגרה?

If you liked this post and you would like to get more info with regards to קמגרה ג’ל i implore you to go to our website. הקמגרה המקורית מגיעה כאמור במרקם ג’לי בתוך שקית.

\u05e7\u05de\u05d2\u05e8\u05d4 \u05d9\u05e9\u05e8\u05d0\u05dc | \u05e7\u05de\u05d2\u05e8\u05d4 \u05d2\u0026#39;\u05dc \u05de\u05d5\u05e6\u05e8 \u05d8\u05d1\u05e2\u05d9 \u05dc\u05de\u05db\u05d9\u05e8\u05d4המוצר המוכר ביותר מכל מוצרי המותג הוא הKAMAGRA ORAL JELLY 100 !

בישראל יש כאלו שרושמים קאמגרה ויש כאלו קמאגרה אך כולם מתייחסים לאותו מוצר, קמגרה ג’ל למותג יש גם קמגרה כדורים הנקראים KAMAGRA GOLD וגם סוכריות בשתי ורסיות , יש את הסוכריות העגולות עם החור באמצע הנקראות קמגרה סוכריות פולו או באנגלית KAMAGRA POLO, ויש את הסוכריות הקטנות הנקראות KAMAGRA CHEWABLE כל הוורסיות האלו של התרופה הן למעשה אותו דבר ומכילות את אותו חומר פעיל של ויאגרה ללא מרשם, אך מגיעות בצורה שונה מלבד הכדור של קמגרה המקורי שהוא למעשה בצורת המתן של ויאגרה רגילה.

בנוסף יש מוצר ייחודי שנקרא סופר קמגרה (SUPER KAMAGRA) אשר מכיל בתוכו שני חומרים פעילים:

האחד סילדנאפיל החומר הפעיל בויאגרה במינון של 100 מ”ג.

השני הוא דפוקסיטין במינון 60 מג החומר הפעיל בתרופה פריליג’י, הנועד לעכב שפיכה ועובד על מנגנון הסרוטונין במוח ולמעשה מוריד את ההתרגשות המינית.

למה זה טוב לכם?

אחד האבסורדים הגדולים ביותר הוא שעם תופעה שהיא כל כך נפוצה, וכל כך נרחבת, באה גם מבוכה גדולה וסודיות מרובה. ולכן אנחנו נתקלים לא אחת בכך שגברים בעלי בעיות מיניות מפחדים לשוחח על כך עם אנשי המקצוע ונשארים עם חיי מין לא איכותיים של שפיכה מוקדמת, אין אונות, בעיות זקפה ועוד סיטואציות לא נעימות.

מי צריך להשתמש בקמגרה ?

קמגרה משמשת לשיפור התפקוד המיני וגורמת לזקפה חזקה ואף להשהייה אצל חלק מהמשתמשים.

למעשה כל גבר שמרגיש כי יש לו לעיתים בעיות בהשגת זקפה ובתפקוד ראוי שיקח קמגרה, אבל לא רק גברים עם קשיים אלא גם גברים שרוצים לשפר את התפקוד ולהיות סוג של סופרמן במיטה יכולים להשתמש בקמגרה.

בימנו כאשר עולם הגירויים נפוץ יותר, (פורנו וכאלו) יש יותר קושי להגעה לזקפה במהלך קיום יחסי מין רגילים.

בעבר ויאגרה שלטה בתחום זה אך כיום יש אלטרנטיבות נהדרות כגון קמגרה אשר לה ביקורות מעולות !

התרופה מכילה בדיוק את אותו חומר פעיל הנמצא בתרופה ויאגרה המיוצרת ע”י פייזר הנקרא סילדנאפיל (SILDENAFIL), המיועד לשיפור הזקפה ולאין אונות, התרופה גורמת לעוררות מינית וזקפה בתוך זמן קצר מרגע הנטילה, אך להבדיל מויאגרה, קמגרה מגיעה בצורות שונות של צריכה, ג’ל בטעמים, סוכריות, וכדורים.

קמגרה ישראל הוא האתר הרשמי למכירת מוצרי KAMAGRA

התכשיר נחשב בין הטובים בתחומו עם חוות דעת וביקורות חיוביות ביותר ! קמגרה או באנגלית KAMAGRA היא ויאגרה גנרית ללא מרשם המיוצרת ע”י חברת התרופות ההודית “AJANTA PHARMA”.